SMILE

Projekt #RewolucjaJednegoUśmiechu#oneSMILErevolution – został zainicjowany przez mojego przyjaciela Bediego i ma na celu przyspieszenie wewnętrznej przemiany społecznej w kierunku zwiększenia życzliwości międzyludzkiej, optymalizacji jakości relacji między nami a otaczającym nas światem, redukcji napięć wynikających z deficytów samoakceptacji i użyciu pozyskanych zasobów energii do budowy nowego radośniejszego społeczeństwa.

Uśmiech to już połowa sukcesu – powiem więcej – uśmiech to uniwersalny język naszej duszy, przekaz ponad wszelkimi podziałami wynikającymi z konstrukcji umysłu, szczery uśmiech odczytamy zawsze tak samo w każdym języku.
Uśmiech to również przekaz leczniczy zarówno dla dawcy, jak i biorcy uśmiechu – potwierdzone naukowo, ale polecam sprawdzić to samemu, najlepiej w praktyce 🙂 .

Uśmiech jest jak rozkwitający kwiat w promieniach naszej duszy.

Ponieważ zawodowo zajmuję się grafiką, zostałem poproszony o graficzne opracowanie idei na potrzeby projektu. To opracowanie widzicie poniżej w formie grafik na koszulki i inne nośniki. Nie są one celem samym w sobie – mają pomagać osobom identyfikującym się w jakiś sposób z projektem w promowaniu idei uśmiechu w swoim otoczeniu. Założyliśmy również, że zyski ze sprzedaży będą zasilały projekt w miarę jego rozwoju. Na początku będą to zapewne produkty z naszego sklepu podarowane komuś z uśmiechem, może to być też podarowany potrzebującemu Healthpen (tzw. Długopis Zdrowia wg technologii plazmy Keshe’go) …a z czasem myślimy o zorganizowaniu cyklicznego Festiwalu Uśmiechu.
Plany, można by powiedzieć, że są dość dalekosiężne, jednak z własnego doświadczenia  muszę Wam się przyznać, że już samo wejście w proces wewnętrznego uśmiechu i projektowanie poniższych wzorów zgodnie z tą ideą wywołało we mnie ogromny proces przemiany w nastawieniu do otaczającego świata – a to dopiero początek… 🙂
Z powyższego wynika pewna istotna i radosna wiadomość dla Was: cokolwiek tworzycie – jeśli będzie tworzone z uśmiechem i dla uśmiechu innej osoby – spowoduje przemianę w Was samych i będzie oddziaływało na Wasze otoczenie promieniście niczym kręgi starożytnego symbolu Kwiatu Życia (Flower Of Life).

Pragniesz pozytywnej przemiany społeczeństwa? Dołącz do pokojowej Rewolucji Jednego Uśmiechu!
Jeden Twój uśmiech zmienia wszystko! Zrób zdjęcie – sobie, lub komuś, kto się uśmiecha – lub nakręć krótki filmik, możesz też narysować coś, co wywoła czyjś uśmiech, forma jest dowolna i ograniczona jedynie Twoją wyobraźnią i intencją uśmiechu od serca dla serca – oznacz to hashtagiem*  #oneSMILErevolution  (#RewolucjaJednegoUśmiechu) i wyślij w świat, a na pewno wróci do Ciebie zwielokrotnione! 
(Dla uczestników zabawy przewidujemy niespodzianki, jednak pamiętajcie, że najefektywniej działa uśmiech bezinteresowny!)

Uśmiech dla pokoju – pokój dla świata 🙂 

Link bezpośredni do (poniższego) sklepu:   smile.90.pl

Fanpage projektu na Facebook: https://www.facebook.com/RewolucjaJednegoUsmiechu/ (chwilowo nie wykazuje aktywności, gdyż Bedi jeszcze 2 miesiące będzie za granicą z przyczyn osobistych)

*czym są hashtagi pisałem w tym linku 

Polub / Udostępnij